Gülnar Nakliyat Otomotiv Petrol Ürün. İnş. Turz. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Kuruluşudur.

Hakkımızda

Gülnar Nakliyat Otomotiv Petrol Ürün. İnş. Turz. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Kuruluşudur.

 

HABEŞBABA Cafe & Bistro Kimdir?

Vizyon

Gıda sektöründe öncelik ticari amaçlı olmayıp siz değerli müşterilerimize daha seviyeli ve daha kaliteli hizmet sunmak için kendimizden pay biçerek bu işe girişmeye karar verdik. Sizlere hijyenik ortam, güler yüz, kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyarız. Gayemiz güzel ülkemizin muhtelif yerlerinden bir araya getirdiğimiz natürel ürünleri nihai tüketicilerin damak tadına uygun, tazelik ve nefasetiyle bu eşsiz tatlar geleneksel lezzetler statüsü kazandırmaktır. Bu düsturla diyoruz ki Firmamızın ülkemizde  Sonzuzluğa Açılan Lezzetin Kapısı sloganı ile yolunu belirlemiştir.

Misyon

Patentli Gıda markamızla tüketicilerimize taze, keyif veren ve tadından asla vazgeçmeyecekleri, lezzetleri iç piyasada olduğu gibi dünya ile buluşturmaktır.

Gülnar Nakliyat Otomotiv Petrol Ürünleri İnşaat Turizm Gıda Sanayi Limited Şirketi

HABEŞBABA Cafe & Bistro

Mütevazi faaliyet gösteren ticaretimiz ile kaliteli ürünler, üstün hizmet anlayışı neticesinde gıda sektöründeki Toptancılık ve Bayiliklerle devam eden süreçte bölgesinde parlayan bir yıldız olmuştur.

Büyüyen Türkiye’nin gelişimine ayak uydurabilen genç, dinamik işletmesi, şirketleşmesini başlatarak Gülnar Nakliyat Otomotiv Petrol Ürünleri İnşaat Turizm Gıda Sanayi Limited Şirketi olarak yerini almıştır. Bölgemizin verimli topraklarında yetişen ve Türkiye ye dağılan yöresel yerli ürünlerimizi çiftçilerimizden natürel alarak ve Ülkemizin diğer bölgelerinden natürel aldığımız lezzetleri toplayarak tüketicilerimize sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmak hedefi ile fabrikamızı faaliyete geçirdik. Üstün hizmet anlayışından hareket ederek kaliteli lezzetlerin farklılığını ülkemizde gıda sektöründe söz sahibi olmak hedefimizdir.

Kaliteli Üretim

Fabrikamız ürünleri natürel olarak alımından başlayarak sevkiyata kadar süren ve daha sonra nihai tüketicinin tükettiği ana kadar geçen tüm aşamalarda "Gıda Güvenliği” ve "İzlenebilirlik” konusunda çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz.

İzlenebilirlik sisteminin uygulanması sonucunda nihai tüketici korunma altına alınmış olup, prensipleri olan mevzuata uyumlu ve sonuç odaklı süreç de işletmemiz daha sağlıklı işler gerçekleştirmiştir. Gıda güvenliği konusunda çok titiz olan işletmemiz, gıda kaynaklı sorunlara neden olan hijyen, fiziksel ve kimyasal etkenleri önleyecek şekilde gıdaların işlenmesi, hazırlanması, depolanması ve son tüketiciye sunulmasını içeren döngüyü uygun bir biçimde uygulayarak gerçekleştirmiştir.

Gerçekleşen Global Tüketici

Önceki yıllarda söz verdiğimiz gibi güçlü, kaliteye ve hizmete odaklı ekibimizle firmamızı ülkemizin  lezzet kalitesi hedeflerine ulaştırarak sektörde söz sahibi olduk.

Bizim pazardaki gücümüzü artıran en büyük etken paketlenmiş ürünlerimizi stoklayarak değil tazeliğini ve lezzetini kaybetmeden nihai tüketicilere birkaç gün içinde tattırmamızdır.

Türkiye geneline yayılmış internet satışımızla ürünlerimizi tüketicilere sunarken, Avrupa, Asya, Afrika Hedeflerine doğru  ülkeye de Habeş Baba lezzetlerini tattırdık ve devam etmekteyiz.

Global İnternette Güçlü Duruş

Teknoloji ve iletişimin Global bir dünya düzeni kurulmasına öncü olmasıyla İnternet Alışverişi üzerinden sunulan kolaylıklar toplumların alışkanlıklarını hızlı şekilde değiştirmiştir.

Tabi buna en büyük etken Covid-19 olmuştur. İşte bu değişimde ürün kalitesi ve hijyene önem veren firmamız hızla yeni bir inovasyon çalışmaları gerçekleştirdi.

Aldığımız doğru kararlar neticesinde güçlü internet erişim ağı ekibi, ilave personeller oluşturduk. Verdiğimiz

Güzel hizmetlerle bu bize müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşıdı.

Sizlerin teveccühünüzle internette 3 ayrı Pazar yerimizle büyürken HABEŞBABA markamızla kendi site mağazacılığımızla sizlere farklı hizmetler sunmanın mutluluğu içindeyiz.

https://www.habesbaba.net

Saygılarımızla

Hakkımızda