Gülnar Nakliyat Otomotiv Petrol Ürün. İnş. Turz. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Kuruluşudur.

Bayi Toplantıları

Gülnar Nakliyat Otomotiv Petrol Ürün. İnş. Turz. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Kuruluşudur.

 

İş toplantılarınızın modern ve nezih bir ortamda gerçekleşmesini istediğinizde farklı fikirleri değerlendirebilirsiniz. Bayi toplantısı için tercih edeceğiniz mekanın ambiyansı toplantılarınızın daha güzel bir ortam da gerçekleşmesini sağlayacaktır. Geniş ve ferah bir bahçe de havuz kenarında misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz Gecenin karanlığında havuz kenarında toplantılarınızı icra etmek isterseniz, kır bahçemiz de gerçekleşen organizasyonları tercih ederek misafirlerinize unutulmaz güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Temiz havada havuz başında bahçemizde daha birçok zenginliği siz de bayi toplantılarınızı düzenlerken, müzikli organizasyonlarını tercih edebilirsiniz. Eskişehir, Afyon, Ankara, Konyanın ortasında yer alan doğal güzellikleri sakarya nehri kenarın da hisstmek ve hissettirmek  ister misiniz? 

Gülnar Tesislerinde Şirket Yemeği

İç Anadolu ve Egenin tam ortasında bulunan tesisimizde Habeş Babanın eşsiz lezzetleri ile siz müşterilerimizi yemekli bayi toplantılarınızın kusursuz şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Bu nedenle sizde bayi toplantısı ya da diğer organizasyonlar için Habeş Baba Restaurat  Cafe konseptinin yeni bahçe organizasyonunda tercih ederek misafirlerinize keyifli ve kendilerini özel hissettirebilirsiniz. 

 

Bayi Toplantıları